top of page
  • Фото автораADMIN

Основні переваги сучасних ліфтових компаній.
Наш блог вважаємо необхідно почати з розкриття теми про позитивні моменти які отримують користувачі ліфтів в житлових будинках які перейшли під управління ліфтової компанії.


Звичайно сьогодні нікого не дивує той факт, що більша частина ліфтового обладнання житлового сектора перебуває в зношеному стані.


Експерти в цій галузі давно заявляють що основна проблема оновлення ліфтового парку України є несвоєчасне фінансування бюджетними коштами.


Інша і не менш актуальна проблема - питання кадрів. Більшість майстрів які обслуговують ліфтове господарство - люди передпенсійного віку, адже на маленьку зарплату молоді фахівці просто не йдуть, а на навчання нового співробітника йдуть роки.


Проблеми крадіжок, і псування деталей безкарно "процвітають", - на жаль людський фактор ніхто не відміняв.


Крім того, великою складністю для замовників і власників встановлюваних ліфтів - є багатоетапний процес отримання ними дозволів на введення в експлуатацію ліфтів імпортного виробництва, міжнародна сертифікація яких не визнається в Україні і часто доводиться погоджуватися на неякісне обладнання, в основному турецького виробництва.


Всі озвучені проблеми залишаються актуальними для будинків і ОСББ, чиїм обслуговуванням займаються традиційні ЖЕКп.


В сучасних компаніях профільного напрямку - такі питання вже давно не актуальні.


Ремонтні роботи та технічне обслуговування - завжди фінансуєте своєчасно, закупівля основних механізмів і деталей обладнання здійснюється заздалегідь і знаходиться на складах організації, налагоджена робота систем диспетчеризації, а зарплати фахівців конкурентні тому відбір співробітників відбувається на конкурсній основі в пов'язаних з кваліфікаційними вимогами та необхідними дозвільними документами.
Очевидні переваги ліфтових компаній сприяють більш якісно і швидко вирішувати проблеми ліфтового господарства, тим самим забезпечуючи комфорт і пристойний сервіс для людей!

14 переглядів0 коментарів

Kommentare


bottom of page