top of page
  • Фото автораADMIN

Що стосується працівників....

Оновлено: 25 січ. 2020 р.

Не дуже давно у нашій групі FACEBOOK під черговим постом що характеризує роботу наших співробітників по усуненню несправностей ліфтів в одному з житлових будинком який обслуговує наша компанія крім щирих подяк було поставлено і таке питання "Ліфт-МК нова компанія? Або це ребрендинг?"
Адміністрація компанії вирішила дати розгорнуту відповідь на дане питання як на сторінці facebook так і в блозі на офіційному сайті компанії ...

1. ЩИРО ВАМ ДЯКУЄМО за об'єктивну і позитивну оцінку роботи фахівців компанії. Ваша думка як і інших наших клієнтів дуже важлива для своєчасної реакції, поліпшення і формування роботи компанії.

І по ходу коментарів повідомляємо:

Компанія Ліфт МК нова. І не має нічого спільного з компаніями, які працювали на ринку раніше.


Компанія об'єднує в собі фахівців, організаторів та ідеї, які можуть змінити ліфтове господарство міста до реалій 21 століття.


2. Що стосується працівників, то кількість екс-працівників Центрліфта і Миколаївліфт дуже мала. Це пов'язано з тим, що бачачи ситуацію при вході в ліфти, ми бачимо неохайність, бруд, ігнорування елементарних технічних правил і норм. Чи то працівників так налаштовували робити аби як або таке ставлення їх самих. На жаль це на їх совісті.


Тому компанія проводить активний пошук порядних, відповідальних фахівців-електромеханіків. Ну і якщо людина не зіпсована системою попередніх ліфтових компаній і хоче робити свою справу якісно та отримувати гідну зарплату, то ласкаво просимо! / ВАКАНСІІ / , а якщо для вас нормально і влаштовує працювати аби-як з формулюванням, і так зійде, то вам з нами не по дорозі.


30 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page